Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

5 stycznia

18-12-2004 | dusza

5 stycznia, godz. 0:00, PREMIERA! Nie przegap!

Nie idź do pracy (jeśli ją masz)!

01-12-2004 | dusza

13 grudnia nie wychodź z domu. Usiądź wygodnie i o godz. 11 min 45 włącz III Program Telewizji Polskiej. Daj telewizor głośniej, niech sąsiedzi też usłyszą. Niech usłyszą i zobaczą koncert Shakin Dudi z tegorocznej Rawy. Daj jeszcze głosniej - niech całe osiedle usłyszy.

Aha, Shakin Dudi pojawi się również w TV Polonia! Program "Shakin Dudi - śpiewak przebojów" zostanie wyemitowany w dniu 10 grudnia o 11:05 i o północy. Nie wychodź z domu!

Dokumenty do kontroli

16-11-2004 | dusza

Fajnie, że coraz więcej osób odwiedza tę stronę. Ale kim są? Kto za nimi stoi? Zapraszamy do wzięcia udziału w nowej ankiecie. Chcemy Was w końcu poznać. Nie pytamy o zarobki ani o przekonania polityczne. Pytamy tylko i wyłącznie o wiek. Przynajmniej na razie...

Zagraj sobie sam!

16-11-2004 | dusza

Dziękujemy za udział w kolejnej ankiecie. Ponad połowa respondentów (cokolwiek to oznacza) uważa, że radia nie grają utworów Shakin Dudi wcale. Czyżby po latach starań zespół został kapelą undergroundową? Dla wszystkich spragnionych rock`n`rollowej poezji skromny prezencik. "Tak dobrze mi tu" w wersji mp3! Nie grają? Zagraj sobie sam!

Komputeryzacja w domu i w zagrodzie

29-10-2004 | dusza

Nie stać Cie na remont? Mieszkania, samochodu, małżonki? No to wytapetuj swój komputer. Masz wybór - 3 tapety z przepięknymi widoczkami Shakin Dudi. Dodatkowo - najnowszy wygaszacz ekranu, model RC 2323/GTX. Usuwa ciążę i sznurówki wiąże. A wszystkie te cuda współczesnej techniki powstały dzięki mrówczej pracy naszego nowego webmastera, Remika Orłowskiego.

Koszulki + aktualizacja Galerii

13-10-2004 | dusza

Lata współpracy paryskich kreatorów mody i Shakin` Dudi przyniosły w końcu pożądany efekt. Niesamowita kreacja - trendy, tędy i owędy, cool, wul i nul. Dla kobiet i dla mężczyzn, dla dużych i dla małych.
Nie chodź goły, włóż koszulkę!

Udało się (jakimś cudem)!

10-10-2004 | dusza

Udało się (jakimś cudem)!

Dźwięk harmonijki pędził przez cały Spodek. Odbijał się od trybun, zawracał w kierunku sceny. Punktowy reflektor oświetlał samotnego Irka. Krótką improwizację zakończyły słowa: "Kolejka jak zwykle ustawiła się". Feeria świateł i dźwięków. "Za dziesięć trzynasta"...

Za dziesięć minut Rawa Blues

08-10-2004 | dusza

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie. Zgodnie z wynikami, w trakcie Rawy zespół zagra utwór "Za dziesięć minut trzynasta" , a także numer "Au sza la la la".
A teraz kolejne pytanie w naszym powiatowym teście na inteligencję:
Czy radia grają kawałki Shakin` Dudi? Głosujemy!

Kim są, kim byli, kim będą?

18-09-2004 | dusza

Kim są, kim byli, kim będą?

Zgodnie z wolą ludu słuchającego przybliżamy sylwetki muzyków biorących udział w tym całym zamieszaniu o nazwie Shakin` Dudi. Zaczynamy od lidera, niejakiego Ireneusza D. Również poświęcamy trochę uwagi (nie wiem po co) gitarzyście i autorowi tekstów: Darkowi D.
Wszystko to znajdziecie w dziale Skład.

Koniec z dyktaturą!

29-08-2004 | dusza

Nikt nikogo nie będzie zmuszał do sluchania. Sami sobie wybierzcie utwór, który chcecie usłyszeć na tegorocznej Rawie. Czas na koncert życzeń. Ankieta znajduje się obok.

Więcej depesz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski