Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

Wesołych Świąt!

09-04-2004 | dusza

esołych świąt! A tym, którzy jeszcze nie widzieli ostatniego programu Shakin Dudi polecamy telewizję Polonia (w lany poniedziałek).

Gorąca linia Dudek-Dusza

20-03-2004 | dusza

Irek przez telefon gra na fortepianie nowe piosenki. Darek próbuje pisać do nich teksty. Zanosi się, że niedługo powstanie kilkanaście absolutnie premierowych utworów. Muzycy coś tam bąkają o nowej płycie, ale tak naprawdę to trudno uzyskać rzetelną informację.

Wszystko co powiesz może być użyte przeciw Tobie!

06-03-2004 | dusza

ak też może się stać z czterema nowymi piosenkami, które Shakin Dudi nagrał w gliwickim studiu. Muzycy grali na tzw. setkę, a słynny śpiewak dograł wokale. Sesja przebiegła spokojnie, ofiar w ludziach nie było.

Śląskie Inspiracje

21-02-2004 | dusza

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 7 marca Shakin` Dudi wystąpi w katowickim Spodku w ramach koncertu "Śląskie inspiracje". Obecność obowiązkowa. Szczególnie, że jak donoszą koła dobrze poinformowane, zostaną zaprezentowane nowe piosenki.

Muzyka łagodzi obyczaje

21-02-2004 | dusza

Program "Śpiewak przebojów" spotkał się z dużym zainteresowaniem teleholiców (to tacy ludzie, uzależnieni od TV). W czasie jego trwania (podobno) spadła liczba popełnianych przestępstw, wzrosło spożycie napojów bezalkoholowych, tudzież obniżył się wskaźnik przemocy w rodzinie. To dowód na to, ze muzyka naprawdę łagodzi obyczaje (w odróżnieniu od polityki)

Śpiewak przebojów

02-02-2004 | dusza

Śpiewak przebojów

Drodzy telemaniacy! Szanowni obywatele, dla których pilot jest naturalnym uzupełnieniem reki! Wszyscy zahipnotyzowani szklana poświata bijąca od telewizora! Nadchodzi! Nadchodzi ten radosny dzień, w którym Wasze spragnione serca zostana ukojone boska muzyka Shakin` Dudi. Jak donoszą koła dobrze poinformowane juz 7 lutego o godz. 22 min. 30 Program Drugi TVP wyemituje nowy recital Dudka i jego kompanii. Tytuł mówi sam za siebie: "Śpiewak przebojów". Nastawcie budziki na te godzine... A zresztą nie musicie. Zbudzą Was, poderwą i wstrząsną dźwięki największych przebojów polskiego rock`n`rolla. A dodatkowo czeka Was kilka niespodzianek.

Gramy!!!

01-01-2004 | dusza

To nie jest dowcip. W sierpniu zespół wybiera się do USA, gdzie planowane są trzy koncerty. A w maju, w kraju, również zagrają. Już 2 maja Shakin Dudi wystąpi we Wrocławiu. Imprezę będzie rejestrowała telewizja Polsat.

Więcej depesz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski