Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

Takie tam ploteczki

28-01-2010 | dusza

Takie tam ploteczki

Koncert Shakin` Dudi z 29 Rawy Blues można obejrzeć na portalu onet: tu i tutaj (jest podzielony na dwie części). Powoli przygotowujemy się do nowego sezonu koncertowego, niedługo pierwsze informacje o występach. A w Empiku, w dziale Muzyka pojawiła się reedycja "Złotej płyty-ciąg dalszy". Kto jeszcze nie ma, niech się pośpieszy. I z radością informujemy: Dudek ukończył płytę bluesową! Ukaże się wiosną!

Shakin` Telegram

18-11-2009 | dusza

Shakin` Telegram

Uruchamiamy Shakin` Telegram, mailowy serwis dla tych, którzy chcieliby otrzymywać obszerniejsze i bardziej szczegółowe informacje na temat Shakin` Dudi. Wystarczy się zapisać (tuż pod Menu). W piątek, o godz. 9 rano Irek wystąpi w programie "Pytanie na śniadanie". Tego samego dnia wieczorem o godz. 18 będzie gościł w Antyradiu. Natomiast w sobotę można będzie go zobaczyć w TVP Polonia (koło godziny 16). A wczoraj Irek zawitał w studiu nagraniowym i tym samym rozpoczął pracę nad nową płytą bluesową. Krótka relacja tutaj.

Jimiway okej

27-10-2009 | dusza

Jimiway okej

W Galerii kilka fotek z festiwalu Jimiway 2009. Było przesympatycznie! Obok również nowa ankieta. A z poprzedniej wynika, że połowa z Was wierzy, że rock`n`roll nie umarł. Kolejne 40 procent traktuje tę muzykę, jako wspaniałą klasykę. Uff, to dobrze, jest nadzieja na lepszy, rock`n`rollowy świat! Aha, zapraszamy 28 listopada do Białegostoku na ostatni koncert w tym roku (w ramach Jesieni z Bluesem)

Bez bólu głowy

11-10-2009 | dusza

Bez bólu głowy

Jest takie jedno, proste słowo, które przychodzi nam do głowy po wczorajszych urodzinach obchodzonych na 29 Rawie. DZIĘKUJEMY! Dziękujemy za to, że przyszliście, ze tak wspaniale się bawiliście, tak dobrze śpiewaliście razem z nami. Wasz reakcja na nasz występ, to najlepszy prezent urodzinowy. Dlatego dziś rano, po dłuuuugiej nocy (i świetnych występach innych gwiazd festiwalu) wstajemy bez bólu głowy, pełni energii i optymizmu. Pełni chęci do dalszego grania. A w Galerii pierwsze zdjęcia z wczorajszej imprezy.

Czekamy na prezenty

29-09-2009 | dusza

Czekamy na prezenty

Z ostatniej chwili! W sobotę, 3 października o godz.18 zapraszamy wszystkich chętnych (bez względu na wiek, kolor oczu, zasobność porfela) do katowickiego Empiku (Silesia Center) na spotkanie z Shakin Dudi. Spotkanie ma charakter otwarty, luźny i jak najbardziej towarzyski. Chętnie odpowiemy na prawie wszystkie pytania. Oczywiście z okazji przypadającego 25-o lecia z radością przyjmiemy okolicznościowe prezenty: kosmetyki, zegarki, samochody i tym podobne drobiazgi, jakimi zazwyczaj obdarowują nas fani.

Shakin` Blues

10-08-2009 | dusza

Shakin` Blues

Bojownicy o lepsze rock`n`rollowe jutro, czyli swingująca załoga Shakin` Dudi wyrusza na najlepsze festiwale bluesowe w tym kraju. Oczywiście 10 października pojawimy się na 29 Rawie Blues w Katowicach, ze specjalnie przygotowanym, jubileuszowym programem. Zresztą zerknijcie tu. Już 29 sierpnia zagramy w Bydgoszczy na Międzynarodowym Festiwalu Harmonijki Ustnej, a 24 października poszalejemy na 18 Międzynarodowym Jimiway Blues Festiwalu w Ostrowie Wlkp. W dniach 26-28 listopada wpadniemy też do Białegostoku na Jesień z Bluesem 2009.

Dudi na Harleyu

04-08-2009 | dusza

Dudi na Harleyu

Wszystkich miłośników dobrego rock`n`rolla i czadowych motorów zapraszamy 21 i 22 sierpnia do Sopotu na VIII Moto Festiwal Powerstation 2009. W piątek, 21 sierpnia damy ognia na sopockim molo. Oprócz Shakin` Dudi będzie mnóstwo atrakcji związanych z 50-o leciem R`n`R, będą piękne motory, piękne dziewczyny, piękna muzyka. Szczegóły na www.powerstation.pl

Mamy przyjaciół

23-07-2009 | dusza

Mamy przyjaciół

W Galerii parę fotek z jednego z letnich koncertów (autor: shadows). Zwróćcie uwagę na zdjęcie obok, a dokładniej na koszulkę wręczaną Irkowi. Dziękujemy za udział w poprzedniej ankiecie i zapraszamy do głosowania w nowej sondzie.

Au Opole

15-06-2009 | dusza

Au Opole

W ramach autolansu i piaru odwiedziliśmy festiwal opolski. W Opolu, jak to w Opolu - trochę śmiesznie, trochę strasznie. Bezpieczniej grać, niż oglądać. Wspólnie z naszymi mocno zakręconymi przyjaciółmi z Big Cyca (pozdrowienia) wykonaliśmy klasyczną balladę o tytule "Au sza la la la". Oba zespoły, jako megagwiazdy grały oczywiście na końcu :) Występ można zobaczyć tu, a ponoć również tutaj. A zdjęcia (jak zwykle oprawione w złote ramki) wiszą w Galerii.

Harówka

06-05-2009 | dusza

Po krótkim okresie leniuchowania przyszedł czas na pracę. Najbliższe koncerty: Gostyń 03.05, łaziska 09.05, Oława 13.06, Opole 14.06, Nowa Dęba 20.06, Rydułtowy 21.06. Zapraszamy!

Więcej depesz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski