Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

Raport

07-07-2008 | dusza

Raport

Drodzy Czytelnicy! Oto raport z pierwszej części letnich koncertów. O, przepraszam, powinno być : z Great Rock`n`roll Magic Tour 2008. Raport, który ilustrujemy kilkoma nowymi zdjęciami, jak zwykle umieszczonymi w Galerii.
Straty w ludziach i w sprzęcie:
1. trzy uszkodzone lewe nogi (dwa urazy mechaniczne, jedno ukąszenie)
2. samochód marki Mercedes (uszczelka pod głowicą)
3. zaginione fragmenty męskiej garderoby

Sprawy bieżące

17-06-2008 | dusza

Najbliższe koncerty: 21.06.Pleszew, 28.06. Katowice, 29.06. Legnica, 4.07. Międzyrzecz, 5.07. Grodzisk Maz. Dziękujemy za udział w ankiecie i oczywiście zamieszczamy następną sondę.

Miłość zawsze zwycięży

02-05-2008 | dusza

Miłość zawsze zwycięży

Specjalnie na maj, specjalnie dla wszystkich zakochanych Shakin Dudi ma zaszczyt zaprezentować teledysk do utworu "Miłość zawsze zwycięży". Panie i Panowie, wystarczy kliknąć tutaj, by zapoznać się z tym wiekopomnym utworem. Pieśnią, która w niebywale subtelny i poetycki sposób traktuje o rzeczach ważnych i zawsze aktualnych. Najlepiej ten utwór spożywać we dwoje, przy świetle księżyca, w pachnącą bzami majową noc.

Shakin i Reksio

22-04-2008 | dusza

Shakin i Reksio

Trwają prace nad nowym teledyskiem Shakin Dudiego. Tym razem będzie to klip rysunkowy. Jego autorem jest znany reżyser i animator Marian Cholerek. Przez lata współpracował ze Studiem Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej ("Reksio", "Bolek i Lolek" i inne). Jest też autorem teledysku do utworu "Coś nie tak" pochodzącego z "Płyty Roku".
Teledysk zilustruje kolejny utwór ze "Złotej Płyty - ciąg dalszy" (Agora, 2008). Tym razem będzie to pogodna, poważna i liryczna piosenka o budującym tytule "Miłość zawsze zwycięży". Premiera klipu tuż po majowym weekendzie. Oczywiście pojawi się na tej stronie. Więcej fotosów w Galerii. A w maju Shakin Dudi wystąpi 2 razy w stolicy naszego pięknego kraju (9 i 31). Niestety wstęp tylko za zaproszeniami :(

Dajemy szansę

13-03-2008 | dusza

Dajemy szansę

9 kwietnia dzielna załoga Shakin Dudi weźmie udział w programie "Szansa na sukces" (TVP 2). Emisja widowiska, w którym będzie można usłyszeć piosenki z nowej płyty, przewidziana jest na 20 kwietnia.
Dziękujemy za udział w ankiecie. Cieszy nas, że zdecydowana większość jest przeciwna graniu z playbacku. Tak jak Shakin Dudi, który od początku kariery nie zhańbił się tą formą oszustwa i chałtury. Zapraszamy do udziału w nowej sondzie.

Gdy z komina

17-02-2008 | dusza

Gdy z komina

Kolejnym singlem radiowym promującym "Złotą płytę-ciąg dalszy" jest nastrojowo pościelowy protest-song "Gdy z komina". Wszystkim zainteresowanym nabyciem drogą kupna naszej cudownej, jedynej w swoim rodzaju płyty przypominamy, że można ją obecnie kupić w EMPiKu (w dziale Prasa) lub w internecie, na przykład tutaj. Od maja Shakin Dudi da serię niesamowitych, rock`n`rollowych występów na terenie naszego pięknego kraju. O szczegółach na pewno poinformujemy.

Pytanie na śniadanie bez playbacku!

16-01-2008 | dusza

Pytanie na śniadanie bez playbacku!

16 stycznia Shakin Dudi zagrał na żywo 3 piosenki w programie "Pytanie na śniadanie". To pierwszy występ zespołu rockowego, który nie odbył się z playbacku. I udało się! W trakcie wywiadu Irek wypowiadał się m.in. na temat grania z playbacku i śląskich rolad. Co mówił o playbacku, łatwo się domyślić. A zdjęcia z programu są w Galerii

Goście grają

14-01-2008 | dusza

Dzięki za napływające do nas miłe komentarze na temat płyty. Piosenkę "Goście idą" można usłyszeć zarówno w dużych jak i w niezależnych, niekomercyjnych rozgłośniach. Takich jak gdańskie radio SAR (ba, nawet można na nią zagłosować klikając tutaj). Głosować można również na listę Marka Niedźwiedzkiego w Radiu Złote Przeboje-wystarczy wejść tu, albo na Listę Przebojów Trójki - czyli tutaj.

Zaproszenie

08-01-2008 | dusza

Zapraszamy wszystkich przyjaciół Shakin Dudi na koncert promocyjny z okazji ukazania się albumu "Złota płyta-ciąg dalszy". Koncert odbędzie się 20 stycznia o godz. 18:00 w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny, ul. Otwocka 14, Warszawa (sala górna).

Parę słów objaśnienia

05-01-2008 | dusza

Parę słów objaśnienia

Współczesna, awangardowa poezja często bywa trudna w odbiorze. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre teksty autorstwa Dariusza Duszy szczególnie młodszym słuchaczom mogą wydać się niezrozumiałe i mętne. Dlatego, aby ułatwić odbiór zamieszczamy poniższe objaśnienia, skonsultowane z najwybitniejszymi krytykami literackimi w czasie spotkania w kawiarni "Malinowa" (fot. Artur Rawicz).

Więcej depesz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski