Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

Polskie drogi

18-06-2005 | dusza

9 czerwca na drodze Katowice-Warszawa zespół Shakin Dudi uległ wypadkowi. Pod koła wiozącego zespół mikrobusu wpadł z przeciwległego pasa inny samochód. Tylko dzięki przytomności kierowcy udało się uniknąć dachowania. Perkusista Irek Głyk wyylądował w szpitalu. Dziękujemy załodze karetki za pomoc.
Jednak prawdziwi rock`n`rollowcy tak łatwo się nie poddają. Szczególnie, gdy w Sopocie czekała na nich ekipa harleyowców, bawiąca się na Power Station 2005. Poturbowany Irek Głyk na własną prośbę opuścił szpital. I zagrał! I to jak! Prawą nogę miał zupełnie nieczynną, usztywnioną szyną. Ale dla zdolnego perkusisty nie stanowi to problemu. Po prostu zagrał na centrali lewą nogą. Reszta zespołu też się nie poddała. Otarła farbę z nosa, przykleiła naderwane mięśnie. I z niewielkim opóźnieniem dotarła na Power Station. Warto było! Dla samego koncertu, dla świetnej publiczności, dla klangu setek odpalonych harleyów. A następnego dnia kompania Shakin Dudi na kolejny koncert pojechała w asyście kawalkady motorów. Niezła jazda, pod prąd, na czerwonych światłach. W trakcie przejażdżki zespół rozszerzył skład o chórek, złożony z trzech uroczych Marylin Monroe.
Niektóre, mniej pikantne sceny możecie znaleźć w galerii. A wkrótce więcej zdjęć z motorami, rock`n`rollem i Shakin Dudi!
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski